Göztepe Oto Ekspertiz

Konusunda uzman olan kişilerin, teknik cihazlar ve ekipman ile araçları inceleyerek, aracın durumu hakkında detaylı olarak rapor vermesine oto ekspertiz denir. İkinci el araç sektörünün gün geçtikçe gelişmekte olduğu ülkemizde, kullanılmış olan araçları satın alırken, yalnızca motoruna ve kaporta görünüşüne bakmanın yeterli olmayacağı unutulmamalıdır.

El Araçlarda Oto Ekspertiz İşlemleri
Firmamız, ilgili otomobilin geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu kazalar sırasında değişmiş olan parçalarını, mekanik aksamlarında bozulmuş olan yerleri, yakın zaman içerisinde masraf çıkarabilecek olan tüm noktaları inceler ve ortaya çıkartır. İşlemler sona erdiğinde, aracın sahibi olan kişiye sunum ve yazılı rapor verilir. Ekspertiz işlemleri yapılmaksızın, ikinci el otomobilleri satın almak, satış sonrasında çok sıkıntılı sonuçlar ile karşılaşılmasına neden olacaktır.

Göztepe Oto Ekspertiz Firması

Arıza Testi

Göztepe oto ekspertiz satış ilanlarında kaza yapmadığı ve bütün bakımlarının aksatılmaksızın yapıldığı söylenen araçların alındıktan sonra tam tersi durumlarla karşılaşılıp, alıcıyı sıkıntıya sokmasının önüne geçen bir kuruluştur. Piyasada sık olarak kullanılmakta olan ve kesinlikle inanmamanız gereken bu tarz ifadeler ile sizlere araçlarını satmak isteyen kişilere karşılaştığınızda, aracı firmamıza getirmelisiniz. Bu şekilde araca ait olan hasar raporunu tarafsız şekilde öğrenebilir ve otomobile ait olan geçmiş kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Aracın kaza kaydı olmasa bile, dışarıda onarılmış olma ihtimali bulunmaktadır. Günümüzde araçların yaptıkları kilometreler bile düşürülerek, satılmaya çalışılmaktadır.

Göztepe oto ekspertiz, sunmakta olduğu eşi bulunmaz hizmetleri ve konusunda uzman olan kadrosu ile araçlardaki belirli olan noktaları detaylı olarak inceleyerek, sizlere aracın kilometresiyle ilgili olarak önemli tespitlerde bulunacaktır. Oto ekspertiz hizmetlerinin bilincine vararak ve aldığınız aracı garantiye alarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız özellik ile ikinci el otomobilleri alırken ciddi anlamlarda zarara uğramamanız adına, alacağınız aracı komple olarak kontrol ettirmenizi tavsiye ediyor.